O nas

Firma Radosz jest firmą, która od ponad 30 lat działa na rynku zajmując się renowacją podłóg wykonanych z kamienia naturalnego, lastryko i betonu.

 

Lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować skuteczne metody pracy, które mogą zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Potrafimy nie tylko dobrze wykonać powierzone nam zadanie, lecz również służyć radą i pomocą w rozwiązywaniu różnych problemów, mogących powstać w codziennej eksploatacji obiektów. Stosowanie najnowocześniejszego sprzętu i najnowszych technologii pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów przy maksymalnym obniżeniu kosztów i skróceniu czasu pracy. Odpowiednio dobrani i wykwalifikowani pracownicy wykonają pracę szybko i skutecznie, nie dezorganizując działalności Waszego biura. Utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami daje możliwość szybkiego reagowania i rozwiązywania powstałych problemów. Ekipa interwencyjna firmy może zjawić się u Państwa wtedy kiedy wymaga tego sytuacja.

 

Najważniejszym celem naszej działalności jest:

 

— Zadowolenie Klienta, niezależnie czy jest to inwestor indywidualny, inwestor budowlany czy administrator
dużego biurowca.
— Prowadzenie działalności zgodnie z zasadami wzajemnego szacunku, uczciwości i rzetelności rzemieślniczej.
— Przyjazna współpraca z innymi wykonawcami prac w osiągnięciu najlepszych efeków powierzonych nam usług.
— Dążenie do doskonałości w realizacji wykonywanych usług.

Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za wszystkie wykonywane przez nas prace. Chętnie informujemy naszych klientów o sposobach konserwacji jakimi należy się posługiwać aby efekty pracy nad wyglądem podłóg były trwałe, a koszty jak najniższe.

Z poważaniem,
Marek Radosz